Narzędzia przydatne dla e-biznesmena

1. Wiesz że istnieje strona z której dowiesz się wszystkiego co najważniejsze o świecie finansów? NBPortal.pl jest prawdziwą skarbnicą wiedzy. Zawiera mnóstwo kursów e-learningowych, prezentacji, quizów, gier ekonomicznych a nawet podręcznik ekonomii “Ekonomia po polsku”. Warto się kształcić.

2. finans-edu.pl to ciekawa strona poświęcona edukacji z zakresu podstaw rynku oraz rozwoju osobistego. Dużo ciekawych materiałów, których nie ma nigdzie indziej.

3. Trafiłem ostatnio na arcyciekawą stronę www.alexa.com. Zawiera statystyki i rankingi najczęściej odwiedzanych stron www w różnych krajach – w tym w Polsce. Można się dowiedzieć nie tylko tego że naszaklasa.pl to najpopularniejsza po Google.pl strona w polskim internecie, ale można się tez nauczyć sporo o gustach i preferencjach internautów.

4. Bankier.pl oraz Money.pl. Nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać tych stron. Garść codziennej, świeżej informacji i aktualności ze świata pieniądza i biznesu.

…127. Mam nadzieję że mój autorski portal finansowy dla młodych ludzi mlodybiznes.org nie jest wam całkowicie obcy, a kiedyś znajdzie miejsce na liście waszych zakładek/ulubionych stron www.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *