Pobierz ebooka

W 2008 roku opracowałem e-booka o zarabianiu na kartach kredytowych. Niestety spóźniłem się, bo parę tygodni wcześniej w sieci (dokładniej w wydawnictwie Złote Myśli) pojawił się e-book „Karta Kredytowa”. Dane wydawnictwo odrzuciło moja pracę, tłumacząc to brakiem potrzeby na dwa podobne e-booki. I wtedy straciłem cały zapał i motywację jaką włożyłem w tworzenie swojego poradnika. Postanowiłem jednak udostępnić swojego ebooka internautom.

Udostępniam go wszystkim chętnym za darmo, mając nadzieję że docenicie mój wysiłek. Musisz jednak pamiętać, że ta publikacja ma już kilka lat.

Aby dostać za darmo e-booka “Jak zarobić na kredycie, karcie kredytowej”, wystarczy że zapiszesz się na listę mailową serwisu “mlodybiznes.org“.

Następnie cierpliwie poczekaj aż dostaniesz na maila pełną wersje e-booka.

Dzięki tej publikacji masz możliwość zdobycia wiedzy jak zarobić na swojej karcie kredytowej, kredycie bankowym oraz innych formach pożyczek, dotacji i kredytów.

Ile jest wart ten e-book?

Publikacja “Karta Kredytowa“, do kupienia w wydawnictwie “Złote Myśli” kosztuje 19,97 zł. Natomiast za e-booka “Praktyczne porady finansowe” musiałbyś zapłacić aż 26,90 zł!

Ja swoją pracę udostępniam zainteresowanym, spragnionym wiedzy ekonomicznej, zupełnie nie wymagając w zamian pieniędzy.